Espirto Santo Do Pinhal Villa
Deze 299 m² Espirto Santo Do Pinhal Villa Espirito Santo do Pinhal ligt op een welgelegen locatie in Espirito Santo do Pinhal en biedt gasten de mogelijkheid om gebruik te maken van een zwembad.
Igreja de Sao Joao Batista is 4 km verderop gesitueerd.
- Locale bezienswaardigheiden
- Igreja de Sao Joao Batista4000 km
- Praca da Independencia4137 km
- Escola Estadual Dr. Almeida Vergueiro3890 km
- Theatro Avenida4152 km
- Rota Rural Turismo no Campo4445 km
- Santuário de Santa Luzia3888 km
- Estádio Municipal Fernando Costa4513 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Viracopos121 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Terras
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Inchecken: van 15:00 tot 18:00
Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Espirto Santo Do Pinhal Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Espirto Santo Do Pinhal Villa biedt wifi aan. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Espirto Santo Do Pinhal Villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Espirto Santo Do Pinhal Villa. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Espirto Santo Do Pinhal Villa mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Espirto Santo Do Pinhal Villa verblijven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in het vakantiehuis?
Gasten die in het vakantiehuis verblijven, kunnen gemakkelijk Igreja Matriz en Santuário de Santa Luzia bereiken, die respectievelijk op 4 km van de accommodatie en op 3 km afstand liggen.